English
Online Bağış & Online İşlem Merkezi
İyilik her zaman her yerde...
Online Bağış Sepetiniz

Yapmak istediğiniz bağışları
(farklı kişi ve amaçlar için olsa bile)
sepetinizde toplayın
ve kredi kartı ile ödeyin

Dilerseniz ödemenizi yaparken düzenli ödeme talimatı vererek, sepetinizin kredi kartınızdan her ay otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz

Serbest Bağış

Serbest Bağış

Bağış Sahibi Kişi / Kurum
Cep Telefonu
Sabit Telefon
E-Posta Adresi
Bağış Miktarı

Konya İHH İnsani Yardım Derneği din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın 5 kıtada 136 ülke ve bölgede, bağış ve desteklerinizle mağdur ve mazlumlar için çalışmaya devam ediyor.

Dernek, dünyanın neresinde olursa olsun sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış; savaş, tabii afet vb. sebeplerle mağdur olmuş, yaralanmış, sakat kalmış, aç veya açıkta kalmış, zulme uğramış bütün insanlara gerekli insani yardımı ulaştırmak ve bu insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmesini önlemek için tüm girişimleri yapmak üzere kuruldu.

İHH, çalışmalarını yürütürken Türkiye’de ve çalışma yaptığı bütün ülke ve bölgelerde yardımlaşma, dayanışma ve kardeşlik duygusunun gelişmesini önceler ve buna yönelik birçok sosyal ve kültürel proje gerçekleştirir. Bütün dünyada öncelik sırasına göre; savaş ve savaşın etkisinin sürdüğü yerlerde, doğal afetlerin vurduğu coğrafyalarda, yoksulluğun yoğun olarak yaşandığı ülke ve bölgelerde faaliyet yürütür.

Derneğimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.