English
Online Bağış & Online İşlem Merkezi
İyilik her zaman her yerde...
Online Bağış Sepetiniz

Yapmak istediğiniz bağışları
(farklı kişi ve amaçlar için olsa bile)
sepetinizde toplayın
ve kredi kartı ile ödeyin

Dilerseniz ödemenizi yaparken düzenli ödeme talimatı vererek, sepetinizin kredi kartınızdan her ay otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz

Fitre

Fitre

Bağış Sahibi Kişi / Kurum
Cep Telefonu
Sabit Telefon
E-Posta Adresi
Bağış Miktarı

Yardımlarınız bu Ramazan da milyonlarca ihtiyaç sahibine ulaşıyor

Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan’da da İHH'nın iyilik kervanı dünyanın farklı yerlerindeki mağdur ve muhtaç Müslümanlar için yola çıkıyor. Siz de fitrelerinizi bu iyilik kervanına katabilirsiniz. İHH ekipleri, muhacir kamplarında çilelerini dolduranlarla, savaşların her şeylerini yok ettiği biçarelerle, ocaklarından yoksulluk ve sefaletin eksik olmadığı kardeşlerimizle bir araya gelerek onlara selamınızı ve fitrelerinizi ulaştırıyor.

2018 Ramazan'ında desteklerinizle 95 ülke ve bölgedeydik 

Filistin’den Suriye’ye, Moro’dan Afganistan’a, Irak’tan Arakan’a, Patani’den Kolombiya’ya dünyanın dört bir yanındaki Müslüman kardeşlerimize Ramazan bereketini ulaştırmak için yollara düştük. Binlerce hayırseverimizin kumanya, fitre, zekat bağışlarının yanı sıra iftar yemeği ikramlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık, yetim çocukları bayramlıklarla sevindirdik, inşasını tamanladığımız kalıcı eserlerimizi hizmete açtık. Milyonlarca mazlum, mağdur ve mülteciye ulaşmamızda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

banglades-arakan_2.jpg

FITRE yazıp 4072'ye göndererek fitrenizi bağışlayabilirsiniz. 1 SMS (fitre) bedeli 23 TL'dir. 
Her gönderilen SMS ile 1 fitre bağışlamış olursunuz.