English
Online Bağış & Online İşlem Merkezi
İyilik her zaman her yerde...
Online Bağış Sepetiniz

Yapmak istediğiniz bağışları
(farklı kişi ve amaçlar için olsa bile)
sepetinizde toplayın
ve kredi kartı ile ödeyin

Dilerseniz ödemenizi yaparken düzenli ödeme talimatı vererek, sepetinizin kredi kartınızdan her ay otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz

İftar Yemeği

İftar Yemeği

Bağış Sahibi Kişi / Kurum
Cep Telefonu
Sabit Telefon
E-Posta Adresi
Bağış Miktarı

Milyonlarca Müslüman evinde iftar yapamayacak

Dünyada 65 milyondan fazla insan mülteci olarak yaşıyor. Geçen her dakika 20 kişi daha yurdunu terk etmek zorunda kalıyor. Kimi savaş, kimi kuraklık, deprem gibi doğal afetler kimi ise yalnızca maddi imkansızlıklar nedeniyle yurtsuz kalmış durumda. Tüten ocakları ve ocaklarında pişen çorbaları da yok. Belirsiz bir geleceğin onları yönelttiği yolda yürüyorlar.

Yıl boyunca yardım kuruluşlarının verdiği gıdalarla hayatta kalmaya çalışan bu mağdurlar, özellikle Ramazan aylarında sıcak yemeğe ihtiyaç duyuyor. Çeşitli nedenlerle evlerinden ayrılmak zorunda kalan insanlara yardım etmenin ve onları aynı sofranın etrafında buluşturmanın yoluysa iftardan geçiyor.

Geçtiğimiz Ramazan ayında İHH tarafından kurulan sofralarla dünya genelinde yüzbinlerce kişiye iftar yemeği ikram edildi. Yardımlarınız sayesinde daha fazla insan Ramazan mutluluğunu sıcak yemekler eşliğinde iftar sofralarında yaşayabilir.

Ne yapabilirim?

Siz de yapacağınız yardımlarla evinden, yurdundan ve ocağından ayrı kalmış binlerce Müslüman kardeşinizi aynı iyilik sofrasında bir araya getirebilirsiniz. Bir kişinin iftar bedeli 15 TL'dir. IFTAR yazıp 3072'ye göndererek 5 TLbağışlayabilir ya da yukarıdaki bağış kısmında dilediğiniz kadar bağışta bulunabilirsiniz.