English
Online Bağış & Online İşlem Merkezi
İyilik her zaman her yerde...
Online Bağış Sepetiniz

Yapmak istediğiniz bağışları
(farklı kişi ve amaçlar için olsa bile)
sepetinizde toplayın
ve kredi kartı ile ödeyin

Dilerseniz ödemenizi yaparken düzenli ödeme talimatı vererek, sepetinizin kredi kartınızdan her ay otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz

Tebliğ Çalışmaları

Tebliğ Çalışmaları

Bağış Sahibi Kişi / Kurum
Cep Telefonu
Sabit Telefon
E-Posta Adresi
Bağış Miktarı

Dünyanın birçok bölgesinde misyonerlik faaliyetleri Müslüman nüfusu etkiliyor. Özellikle ihtiyaç sahibi Müslüman toplumlar misyonerlik faaliyetine maruz kalıyor. Vakıf ve dernek adı altında örgütlenen yapılar yoksullukla mücadele eden halkı istismar ediyor. Örneğin Sierra Leone’de Hristiyan nüfus son 40 yılda yüzde 30 artmış durumda. Hızla artan misyonerlik faaliyetleri karşısında insani yardım çalışmaları yaparak halkı ihtiyaç sahibi olmaktan kurtarmak, irşad çalışmaları yaparak da kültür ve dinlerinden kopmadan yaşamalarını sağlamak gerekiyor.

Bazı bölgelerde yeni Müslüman olanlar ilmihal kitaplarına ve Kuran’ı Kerim’e ulaşamıyor. Bazı bölgelerde cami ve mescitler imam ve hoca olmadığından dolayı atıl kalıyor. Bu ve benzeri zorluklar yaşayan Müslümanların dertlerine çare olmaya çalışıyor, ihtiyaca göre Kuran-ı Kerim, ilmihal ve Hadis-i Şerif kitapları hediye ediyoruz. İmam ve davetçilerin maaşlarını ödeyerek hizmet etmelerini sağlıyoruz. Medya çalışmalarına destek vererek Müslümanların dayanışma ve iletişim içinde olmasına yardım ediyoruz.

Siz de yapılan tebliğ/davet/irşad çalışmalarına destek olarak dini kaynaklara ulaşamayan kardeşlerimize yardımcı olabilir, bağışlarınızla dinlerini doğru öğrenmelerine vesile olabilirsiniz.