English
Online Bağış & Online İşlem Merkezi
İyilik her zaman her yerde...
Online Bağış Sepetiniz

Yapmak istediğiniz bağışları
(farklı kişi ve amaçlar için olsa bile)
sepetinizde toplayın
ve kredi kartı ile ödeyin

Dilerseniz ödemenizi yaparken düzenli ödeme talimatı vererek, sepetinizin kredi kartınızdan her ay otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz

Gazze'nin özgürlüğü için

Gazze'nin özgürlüğü için

Bağış Sahibi Kişi / Kurum
Cep Telefonu
Sabit Telefon
E-Posta Adresi
Bağış Miktarı

Gazze'deki her bir insanın özgürlüğü için

Her Filistinli insanın, hareket özgürlüğü ve vatanlarına geri dönme hakkı içeren adil bir gelecek hakkına sahip olduğuna inanıyoruz. Kampanyamız, Gazze'de ve aynı şekilde Filistin’in tamamında yaşayan Filistinlilerin, İsrail’in yasadışı işgali ve Gazze ablukası nedeniyle son 12 yıldır bu temel haklarının reddedildiğine dikkat çekmektedir.

Odak noktamız Gazze’deki Filistin halkına yönelik yasadışı ablukaya karşı çıkmak olsa da, bunu tüm Filistinliler için hareket özgürlüğü hakkını desteklemek bağlamında görüyoruz. İsrail işgali, Filistinlilerin gündelik hayatlarında özgürce ülkeleri içerisinde dolaşmaları ve yurtlarına girip çıkmaları gibi temel insan haklarını her gün ihlal ediyor.

İsrail işgaline ve ablukasına rağmen İHH'nın Gazze çalışmaları, 2009 yılında kurulan Gazze Ofisi vasıtasıyla yürütülmeye devam ediyor. Gazze halkının sıkıntılarının giderilmesi adına çeşitli projeler üreten Gazze Ofisi, acil ve sağlık yardımları yanı sıra ofise ait 3 eğitim merkezi ile 2 bini aşkın Filistinlinin düzenli olarak eğitim almasına, meslek öğrenmesine olanak sağlıyor.

İHH aracılığıyla Gazze Özgürlük Filosunun, Gazze'deki ablukaya son vermesine yardımcı olabilirsiniz. Unutmayın, onların size her gün ihtiyacı var, yalnızca bir gün değil.